Jarní očista těla

14.04.2022

Před Velikonocemi jste měli možnost očistit s námi své tělo, inspirovat se v receptech na zdravá, barevná a hlavně chuťově výborná jídla, protáhnout svá těla díky cvičení a naučit se do svého života zařadit nové zdravé návyky. Jsme rádi, že se tato akce podařila a přinesla své výsledky. 

Můžete si přečíst několik recenzí účastníků a připojit se k nám v příštích programech.

Reference

"Holky mám pas 🤷‍♀️ mazec, už jsem ho neviděla několik let🤣. Budu určitě dál pokračovat v těchto mňam receptech. Cvičeníčko bylo taky super a vaše články o všem potřebném ke zdraví byly užasný. Těším se na nový způsob životosprávy...Děkuji holky, že jste se rozhodly to pro nás připravit❤️"

Dana N.

"Moc děkuji, díky vám jsem objevila a vyzkoušela spoustu nového, jste jedničky jak jste to super zorganizovaly. Snažím se žít zdravě odjakživa, ale dost jsem teď polevila nebo spíš zlenivěla🙈 a vy jste nás popíchly a pomohly nám k návratu. 🙏 DÍKY"

Veronika C.


"Já děkuji za nové recepty a nakopnutí k tomu, že je třeba myslet na sebe, umět se rozmazlovat a najít si na to čas. Moc Vám kočky fandím. Jste úžasné s jakým nadšením a láskou vše děláte. Máte můj velký obdiv.❤️👍"

Romana S.


" Já mám 5kg dole!!!!! Takže mě to nakoplo jako blázen!! Dalších 10 mě ještě čeká, ale vzhledem k tomu že za poslední rok jsem neshodila ani deko.., navíc jsem nezačala ještě se cvičením, tak je to pecka✨💕"

Petra A.


"Super, po dlouhé době se mi podařilo zhubnout a mám 6kg dole a doufám, že v tom budu pokračovat"

Marek M.