Hubneme zdravě do plavek

14.06.2022

V květnu jsme společně hubnuli do plavek. V uzavřené facebookové skupině jsme se společně podporovali ve změně jídelníčku, zařazení pravidelného pohybu a naučili jsme se i mnoho zdravých životních návyků. Jsme rádi, že se akce zdařila a budeme se těšit, že se k nám přidáte v dalších chystaných třítýdenních programech.

Reference

Mám o 3kg méně, v pase přes břicho o 4cm méně, předkloním se dolů o 10cm,dosáhnu krásně na zem, cítím se moc dobře. Každé ráno piju vodu s citronem, čistím kromě zubů i jazyk, piju Harmonelo sirupy, vysadila jsem prášky na spaní, lépe mi fungují bolavé nohy.

Věra D.


Bylo to super, sice to pro mě bylo náročnější než detox, ale díky mám další cca 4 kg dole, takže s předchozím detoxem je to dohromady 9kg v celkem krátké době. A poté co jsem si nechal udělat microbiome test, tak vím co užívat a daří se mi díky tomu snadněji hubnout a hlavně nepřibírat když nedodržuji správný jídelníček. Mezi kurzy jsem se nestravoval úplně nejlépe, ale nepřibral jsem zpátky více jak 1kg, což je super.

Marek M.

Tak já jsem oblékla tříčtvrťáky, které jsem neměla cca 8 let holky jste boží a každý článek mě posouvá dál. Nejlepší je poslouchat své tělo a hlava to uvolní.

Daniela N.