JAK TO FUNGUJE

V případě, že máte zájem navštívit poradnu TeMaLife a využít mé služby, je třeba se předem objednat. V sekci kontakty naleznete mé telefonní číslo a možnost objednání. V případě, že je pro Vás nereálné se ke mě dopravit, je možné se domluvit na online konzultaci. 

V rámci Vaší první konzultace se spolu seznámíme, popovídáme si o tom, proč jste mě vyhledali a domluvíme se, jak Vám mohu pomoci. Pracuji s přírodními českými doplňky stravy, fyzikálně-cévní terapií BEMER a metodou Reiki. Zakládám si na celostním a individuálním přístupu, takže si spolu promluvíme i o dalších možnostech, jak Vám pomoci ke zdravému životu. Co si z mých rad a doporučení odnesete, už následně záleží jen a jen na Vás. V případě Vašeho zájmu Vám v rámci této první konzultace aplikuji BEMER, abyste měli možnost vyzkoušet si jeho působení.

Následně se domluvíme na dalším postupu a případně na dalších termínech Vašich návštěv mé poradny.

Vzhledem k tomu, že Vaše první návštěva je především možností se vzájemně seznámit, je zcela zdarma.

Chcete-li udělat radost někomu blízkému, je možné zakoupit dárkovou poukázku libovolné hodnoty použitelnou na aplikaci BEMERu, nebo REIKI masáž.

Platbu za mé poradenské služby lze uhradit prostřednictvím zaměstnaneckých benefitů. Aktuálně přijímám poukázky Edenred (Compliments, Medica, Multi a e-ticket), Benefity.cz, Up (Gallery Beta, Cadhoc, Unišek, Unišek+), Benefit+, Sodexo (gastro pass, gastro pass card, relax pass, fokus pass, dárkový pass, bonus pass, flexi pass a flexi pass card). Pro více informací o možnosti uplatnění konkrétního benefitu na konkrétní služby mě neváhejte kontaktovat.